Szukaj produktu

Dostawa Gratis od 99zł do

Żyrardów- Sochaczew- Grodzisk Mazowiecki- Jaktorów- Mszczonów- Błonie- Brwinów, Ożarów Maz- Pruszków- Piaseczno- Warszawa- Łowicz- Skierniewice- Rawa Mazowiecka-

Jesteśmy na facebooku

---------MAX art KIDS---------

Kontakt z nami

TELEFON - ZADZWOŃ +48792234195
EMAIL - NAPISZ DO NAS wyprawki@maxartkids.pl ___________________________________________________________________________________

Subskrypcja

Produkt dnia

Statystyki

Liczba produktów:
141
Liczba kategorii:
76
Liczba nowości:
77
Liczba promocji:
0
Liczba odsłon:
1784750

Smoczek dla dzieci z rozszczepem wargi NUK MedicPro

Smoczek dla dzieci z rozszczepem wargi NUK MedicPro
Kod produktu:
415
W magazynie:
jest

brutto: 28.00 zł
netto: 26.67 zł
Powiadom znajomego

                                                                                                                                                         
Smoczek dla dzieci z rozszczepem wargi MedicPro

rozmiar 1 (0-6 miesięcy), ze średnim otworem przepływowym


PRODUCENT: NUK

OPIS:

Na specjalne potrzeby

Smoczek do butelki NUK dla dzieci z rozszczepem wargi:
? wykonany z naturalnego lateksu
? wyprofilowany kształt smoczka zakrywa rozszczep w wardze
? z nakrętka pasującą do wszystkich butelek do karmienia NUK z serii First Choice + i New Classic
? średni otwór przepływowy (do mleka modyfikowanego)

NUK dba o wszystkie dzieci, nie tylko te, które rodzą się silne i zdrowe
Dla noworodków dotkniętych wadami rozszczepowymi przyjmowanie pokarmu wiąże się ze znacznymi problemami. Wynika to z nieumiejętności wytworzenia przez dzieci podciśnienia wewnątrz jamy ustnej, co uniemożliwia prawidłowe ssanie. Dla dzieci tych zarówno karmienie piersią, jak i butelką ze standardowym smoczkiem jest bardzo trudne, a często wręcz niemożliwe. Aby mogły nauczyć się ssać prawidłowo NUK opracował dla nich specjalne smoczki do butelki. Zarówno ze względu na kształt jak i funkcję zostały one zaprojektowane z uwzględnieniem specjalnych warunków anatomiczno-morfologiczych okolic podniebienia i dziąseł u dzieci urodzonych z wadami rozszczepowymi.

Smoczek NUK dla dzieci z rozszczepem wargi opracowano z myślą o ułatwieniu karmienia dzieci z rozszczepem wargi jednostronnym i płytką podniebienną oraz w niektórych wyjątkowych przypadkach dla dzieci z rozszczepem wargi obustronnym i płytką podniebienną. Smoczek ten zakrywa rozszczep w wardze , tym samym zamykając jamę ustną, co pozwala na wytworzenie podciśnienia w jamie ustnej. Ponadto stymuluje ruchy pobudzające wypływ pokarmu ? ssania i żucia ? i tym samym umożliwia dziecku prawie całkiem normalne ssanie.

Smoczki specjalistyczne NUK dla dzieci z wadami rozszczepowymi:
? umożliwiają prawidłowe ssanie w czasie karmienia butelką
? zaspokajają potrzebę ssania
? można ich używać nawet w okresie przygotowania do operacji rozszczepu

Dzieciom urodzonym z rozszczepem wargi, dziąsła lub podniebienia smoczek specjalistyczny umożliwia prawidłowe ssanie w czasie karmienie butelką, tym samym zaspokajając ich wrodzoną potrzebę ssania. W przeciwieństwie do innych metod karmienia zaobserwowano, że używanie smoczków NUK na rozszczep wargi, dziąsła lub podniebienia powoduje zmniejszenie występowania takich częstych objawów, jak zakrztuszenia, odruchy wymiotne lub wymioty. Używanie ich nie stwarza żadnego zagrożenia nawet w okresie przygotowania do operacji rozszczepu. Smoczki NUK na rozszczepy zostały stworzone we współpracy z naukowcami. Zarówno ze względu na swój kształt, jak i funkcję zostały przebadane w wielu szpitalach na świecie i uzyskały pozytywną opinię. Opracowano je na podstawie klasycznych smoczków do butelek NUK i nie mają one nic wspólnego z protezą.

Smoczki te pasują do wszystkich butelek NUK z serii First Choice + i New Classic.

Smoczki specjalistyczne NUK są wykonane z naturalnego lateksu - wysokiej jakości surowca otrzymywanego z drzew kauczukodajnych, który jest wyjątkowo trwały, elastyczny i niezwykle odporny na rozerwanie. To naturalne tworzywo jest ciepłe, miękkie i podobne do piersi matki. Lateks nie elektryzuje się ani nie przyciąga kurzu. Można go również utylizować w sposób przyjazny dla środowiska.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię